Kyiv Fantastic Orchestra

Velo_2.jpg
 

Давайте знайомитись.

Kyiv Fantastic Orchestra – нове ім’я колективу, добре відомого в Україні і за її межами.

Наш сценічний дебют відбувся тридцять дев’ять років тому. Саме тоді, в тисяча дев’ятсот сімдесят дев’ятому, на київську сцену вперше вийшов Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України. І став легендою.

В різні часи з колективом працювали виконавці, композитори, диригенти, які створили національну музичну традицію. Оперні корифеї Дмитро Гнатюк, Анатолій Кочерга, Анатолій Мокренко, Анатолій Солов’яненко, Євгенія Мірошниченко, Юрій Богатиков, Валентин Пивоваров, Іван Пономаренко, Лідія Забіляста; зірки естради - Софія Ротару, Микола Мозговий, Іван Попович, Назарій Яремчук, Василь Зінкевич, Ніна Матвієнко, - разом з нами виконували твори, які стали музичним стандартом і надбанням української культури. Відомі виконавці Павло Зібров, Фемій Мустафаєв, Віктор Шпортько, Лілія Сандулеса, Жанна Боднарук починали з нами свій творчий шлях.

З кінця вісімдесятих і до 2005 року оркестр працює під художнім керівництвом народного артиста України Віктора Здоренка – учня видатних диригентів Миколи Колесси та Вадима Гнєдаша. В буремні кризові роки колектив зберіг творчий потенціал і знайшов можливості зростання. Він з успіхом гастролює у багатьох країнах світу: в Нідерландах, Італії, Швейцарії, Іспанії, Німеччині, Південній Кореї, у Франці та Польщі; співпрацює з видатними диригентами – П.Саулем (Естонія), Еліо Бонкомпаньо (Австрія), Лукасом Рейніцером (Швейцарія), Карло Фраезе, Доменіко Бартолуччі, Р.Капассо (Італія), Двайтом Беннетом (Канада), Армандо Крігером (Аргентина), Гансом Нагелем, П’єром-Доменіком Паннелем (Німеччина), Томасом Гаалом (Угорщина), Ченом Сан Йонгом (Південна Корея), Тарасом Крисою (США).

 

 

В двохтисячних оркестр стає учасником найпопулярніших музичних шоу та гастролей світових солістів: композитора і піаніста Мішеля Леграна, оперних зірок Хосе Каррераса, Монсеррат Кабальє, Алессандро Сафіни, Дмитра Хворостовського, видовищних французьких мюзиклів «Нотр дам де Парі» та рок-опери «Моцарт».

В останні роки оркестр регулярно дає концерти на головних концертних майданчиках столиці – палаці «Україна», Національній філармонії, виступає на фестивалях Kyiv Music Fest, ГОГОЛЬFest, Новорічному ярмарку на Софійській площі, Днях Києва, бере участь в шоу «Битва оркестрів», музичних конкурсах і виступах українських рок-груп. Серед найвідоміших проектів останніх років – кавер-шоу «Metallica», «Барселона», грандіозна музична постановка «Рок-симфонія», в якій легендарні хіти прозвучали наживо в симфонічному звучанні. Сьогодні з оркестром виступають зірки сучасної сцени: Руслана Лижичко, Джамала, Олександр Пономарьов, Тіна Кароль, Асія Ахат і Pianoboy.   

Унікальність нашого оркестру – в його мультижанровості. Окрім класичних та сучасних симфонічних творів, він виконує естрадні та джазові композиції, створює кавер-версії відомих рок-хітів. Сьогодні оркестр виступає одразу в кількох жанрових складах:  камерні ансамблі, джаз бенд, біг бенд, камерний і великий симфонічний оркестри.

Сьогодні з нами, як завжди – лише найкращі. Музиканти оркестру – талановиті артисти і професіонали, яким аплодували глядачі багатьох країн світу. Керівниками жанрових напрямків в оркестрі працюють визнані фахівці - організатор мистецьких проектів, віртуозна скрипалька Мирослава Которович, відомі джазові виконавці Ігор Дяченко та Ігор Чернов. 

В новому сезоні ми здивуємо глядачів новими обличчями, яскравими шоу-програмами, сучасними концертними форматами і навіть новим ім’ям! Оркестр з легендарною історією і фантастичним майбутнім – це Kyiv Fantastic Orchestra!

 
 

ХУДОЖНІ КЕРІВНИКИ