Back to All Events

Шоу «БИТВА ОРКЕСТРІВ» в Києві

  • МЦКМ /Палац Жовтневий/ 1 вулиця Інститутська Київ, город Киев, 01901 Ukraine (map)
bitvakev-850x1204.jpg
 

Феєричне шоу «БИТВА ОРКЕСТРІВ» знову в Києві!

На одній сцені зійдуться два яскравих та самобутніх колективи – Національний  академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ) та ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЕСТРАДНО-СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР УКРАЇНИ (ДАЕСОУ).

Основою концертних програм НАОНІ є народна інструментальна музика. За плечима колективу - понад 5000 концертів на різних континентах. Оркестром керує лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України, професор Віктор ГУЦАЛ, диригент – Олег КУНТИЙ.

На сцені «Битви оркестрів» йому кидатиме виклик Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України – колектив високопрофесійних музикантів, відомий своєю універсальністю. Репертуар оркестру охоплює практично весь діапазон жанрів сучасної музики: джаз різних напрямків, естрадні композиції, класичні симфонічні і камерні формати, популярну музику, кінематографічні саундтреки, симфонічні кавер-версії рок-хітів.

ДАЕСОУ – переможець попереднього шоу «Битва оркестрів» в Одеському академічному театрі опери та балету в липні 2017 року. Художній керівник та диригент ДАЕСОУ - Микола ЛИСЕНКО, правнук великого українського композитора Миколи Віталійовича Лисенка і його талановитий музичний спадкоємець.

Зіркові гості шоу - легендарна Ніна МАТВІЄНКО та учасники музичних талант-шоу Олег ВЕРД, Мішель АНДРАДЕ.  

За концепцією шоу «Битва Оркестрів» на сцені одночасно знаходяться два колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити своїх візаві власною майстерністю та винахідливістю.


Музична «Битва» складається з трьох частин: 

  • АВТОРСЬКИЙ ТУР-оркестри виконують авторські твори написані диригентами оркестрів або твори, які подаровані оркестрам авторами.
  • НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР-оркестри виконують народні та сучасні українські хіти.
  • СВІТОВІ ХІТИ– оркестри виконують найвідоміші свiтовi шедеври від класичної музики до рока.

Переможця «Битви» обирають присутні у залі глядачі. Після завершення концерту вони опускають квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.

Шоу, яке за емоційним накалом не поступається футбольним фіналам. Живий звук, світлові спецефекти, найкраща музика і найпрофесійніші музиканти, все це – «Битва оркестрів!»

Організатори концерту - продюсерські компанії MAGIC BOX та КВАРТАЛ-КОНЦЕРТ.

Earlier Event: October 22
Classica Alla Rustica
Later Event: November 12
Mambo, Cha-Cha, Swing