Back to All Events

Симфо-шоу з пісочною анімацією "Петрик і вовк"

  • 1П6 проспект Академіка Глушкова Київ, город Киев, 02000 Украина (map)
 
!!!Афиша песок.jpg
 
 

Чи міг би повірити хлопчик з українського селища Сонцівка, що колись його казку будуть озвучувати президенти Білл Клінтон і Михайло Горбачов, актори Шерон Стоун, Софі Лорен і Антоніо Бандерас, рок-музиканти Девід Бові, Еліс Купер та Стінг?
Цей хлопчик – всесвітньо відомий композитор Сергій Прокоф’єв, а казка – найкращий гід оркестром «Петрик і вовк». Нашвидкуруч створену весною 1936 року симфонічну казку грали найкращі оркестри світу під управлінням легендарних диригентів Леонарда Бернстайна, Лепольда Стоковського та Даніеля Баренбойма. У 1946 році одним із перших «Петрика і вовка» екранізував Волт Дісней, а у 2006-му режисерка Сьюзі Темплтон отримала за анімацію казки Прокоф’єва свій «Оскар».
 Нічого кращого для знайомства малюків з оркестром людство ще не вигадало. Втім, Kyiv Fantastic Orchestra разом зі Світланою Тельбух – учасницею шоу «Україна має талант», «America’s Got Talent», полуфіналісткою «Spain’s Got Talent» та засновницею найбільшої в Україні школи пісочної анімації «Art-you» - вигадали дещо інше. Вперше в Україні буде представлена версія «Петрика і вовка» з пісочною анімацією, яка буде здійснюватися наживо під час гри музикантів. Це надзвичайно захопливе видовище, яке гармонізуюче та заспокійливо діє на глядача.
Лише три концерти – 2 червня о 17:00 та 3 червня о 12:00 і 17:00 у новому затишному залі Fantastic Home (ВДНГ, павільйон №6, 2-й поверх. Ст.метро «Виставковий центр»). Прем’єра нової версії «Петрика і вовка» присвячена Міжнародному дню захисту дітей.
Вартість квитків: 200-250 грн. Діти до 7-років включно в супроводі дорослих – вхід безкоштовний без надання окремого місця.