Back to All Events

Kyiv State Symphony Orchestra

  • 5-Б вулиця Леоніда Первомайського Київ, город Киев, 02000 Ukraine (map)
 
1454260888_ImageBig636657018676388978.png
 
 

Великий симфонічний оркестр з сорокарічною історією і новим ім’ям – KyivStateSymphonyOrchestra – пропонує надзвичайно потужну концертну програму з шедеврів класики. Подвійно приємно, що всі автори зі світовим ім’ям, представлені у концерті, мають відношення до України.

Так, оркестр виконає один із найбільш зворушливих гімнів коханню – «Ромео і Джульєтта» Петра Чайковського, композитора із козацького роду Чайок. Прозвучить і яскрава, ніжна та бешкетна музика уродженця Донбасу Сергія Прокоф’єва. А також у програмі – одна із вершин симфонізму – Симфонія №2 Сергія Рахманінова. На відміну від попередніх двох авторів, Рахманінов не мав українського коріння, проте багато зробив для нашої землі. Він написав кілька романсів на вірші Тараса Шевченка, диригував прем’єрою своєї опери «Алеко» в Київській опері, гастролював Україною разом з Федором Шаляпіним та вплинув на реорганізацію Київського музичного училища у консерваторію.

Це буде концерт справжніх симфонічних хітів, що силою впливу здатні змагатися з виступами рок-зірок.

Виконавці:

Юрій Никоненко – диригент, випускник Ленінградської консерваторії за фахом «хорове диригування» та «оперно-симфонічне диригування». Працював у Державному заслуженому симфонічному оркестрі УССР, Державному духовому оркестрі України (Київ), Маріїнському та Михайлівському театрах (Санкт-Петербург). З 2018 року співпрацює з KyivStateSymphonyOrchestra(Державним естрадно-симфонічним оркестром України).

Мирослава Которович – скрипалька, керівничка камерного оркестру FantasticChamberOrchestra. Авторкабагатьох музично-театральних проектів у жанрі музичні новели («Роль для скрипки», «Сотворіння», «Скрипкові капризи», «Сходами», «Намисто з дитячих мрій» та ін.).

KyivStateSymphonyOrchestra – нове ім'я Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру, добре відомого в Україні і за її межами. Організований у 1979 році. В різні часи з колективом працювали виконавці, які створили національну музичну традицію – Анатолій Кочерга, Анатолій Солов’яненко, Євгенія Мірошниченко, Микола Мозговий, Ніна Матвієнко тощо.

Програма:

Петро Чайковський. Увертюра-фантазія «Ромео і Джульєтта», Сергій Прокоф’єв. Марш з опери «Любов до трьох апельсинів». Танець лицарів з балету «Ромео і Джульєтта». Вальс з балету «Попелюшка». Сергій Рахманінов. Симфонія №2