Back to All Events

Лускунчик Party

 
ЛУСКУНЧИК_1600_верт.jpg
 
 

…В повітрі аромат хвої і мандаринів. Час ставити ялинку і діставати коробку з ялинковими іграшками та прикрасами. Раптом серед них знаходиш ту саму, яку пам’ятаєш ще з дитинства! Це – Лускнчик! Він терпляче чекав Тебе цілий рік і зараз знову готовий подарувати казкове Новорічне Диво. Заплющуй очі і прислухайся: ось олов’яні солдатики вже вишукувались в ряд, щоб почати свій марш… Наш розпорядник балу - маестро Йоганн Штраус, тому обов’язково чекаємо на вальс! Пані та Панове, до нас завітає Антоніо Вівальді! Він щойно написав свій скрипковий концерт, якому дав ім’я – «Зима». Замість сніжинок в його музиці – крапельки дощу… Ну вже ж ці італійці!

…Серед безлічі різдвяних мелодій раптом чуєш знайому і рідну. Стривайте, так це ж Щедрик! В цю пору року його співають і слухають на всіх континентах, навіть не здогадуючись, що це - наша рідна, українська ! Під Новий Рік дива трапляються скрізь і повсякчас!

Запрошуємо 24 грудня до нашого Fantastic Home на музичні картинки «У різдвяному настрої» разом з Мирославою Которович та оркестром Fantastic Chamber.  Цього разу ми зібрали для вас колекцію з творів Чайковського, Вівальді та Штрауса, різдвяних і новорічних мелодій, відомих у всьому світі! А цікаву історію про кожну з них подарує художній керівник KYIV FANTASTIC ORCHESTRA Микола Лисенко – ну чим не Чарівник Миколай?!

Святкуйте фантастично!

 
Earlier Event: December 21
Tarja Turunen. Concert for a Dark Christmas
Later Event: December 26
Hollywood in Kyiv. Новорічний