Тимощенко Наталья

 

Фагот

 
 
 
 

Народилася в Тернополі 19 лютого 1989-го.

Музичну освіту почала здобувати в теоретичному та фортепіанному відділах Тернопільського музичного училища ім. С.Крушельницької. Одночасно відвідувала клас гри на гобої та фаготі відомого викладача і друга нашої родини Семена Краснікова, який випустив велику кількість відомих музикантів: С.Костюк, Э.Зинько, О.Безпалько.

Заняття, які почалися як хобі на 1-му курсі, вже на другому курсі стали основною спеціальністю. З фортепіанного відділення я вирішила перевестися у духове. Потім були 3 роки підйомів о 5-тій ранку і наполегливих занять, - для того, щоб вирівняти мій рівень з однолітками. Коли я була вже на 3-му курсі, Семен Красніков пішов з життя.

Продовжувати навчання мені випало з іншим талановитим педагогом – амбіційним та енергійним молодим фаготистом Петром Лисим. Саме під його керівництвом я «на відмінно» закінчила училище і в 2008 році  вступила в Київську консерваторію. Навчалася в класі Юрія Дондакова: блискучого педагога і наставника, який виховав цілу плеяду віртуозів: А.Ємельянова, С.Гуріна, Е.Зінько, В.Шляхова. З моїм вчителем я продовжую спілкуватися дотепер.

Ще під час навчання в Консерваторії почала брати участь у творчих проектах, концертах, записах, музичних конкурсах. Тривалий час працювала у складі Симфонічного оркестру радію та телебачення України. У складі різних колективів виступала в багатьох країнах: Італії, Іспанії, Голландії, Фінляндії, ОАЕ, Китаї, Тунісі, працювала під керівництвом відомих диригентів: С.Вайлера, Н.Джуліані та багатьох інших.

Цікавлюся історією української музики і готуюся захищати дисертацію про камерну музику кінця ХХ – початку ХХІ сторіччя.