Петренко Владислав

 

Інспектор оркестру

Петренко.jpg
 
 

Народився 22 лютого 1985 року в Києві.

В 1992-2002 рр. навчався в Київській середній спеціальній музичній школі
ім. М.В. Лисенка (КССМШ) за спеціальністю "валторна". Отриманим знанням та любові до мистецтва і свого інструменту завдячує видатним викладачам: А.Кирпаню, М.Станиславському, В.Пилипчаку. Факультативно вивчав хорове мистецтво, був артистом хору хлопчиків КССМШ, який неодноразово здобував нагороди на різноманітних музичних конкурсах. Завдяки цьому, вже з шкільних років почав брати участь у концертах, набувати досвіду на гастролях в Україні і за межами.
 
У 2002 році екстерном закінчив школу та вступив до Національної музичної
академії ім.П.І.Чайковського; 2007-го року отримав вищу освіту за спеціальністью “Музичне мистецтво” та здобув кваліфікації: "викладач, артист камерного ансамблю, артист оркестру, валторна", викладач В.Пилипчак, та "диригент духового оркестру", викладач Е.Воронко).


 З січня 2003 року, студентом першого курсу, почав працювати в Державному академічному естрадно-симфонічному оркестрі України де працює до цього часу артистом першої категорії (група валторн) та асистентом диригента (інспектор оркестру). Учасник багатьох музичних проектів державних колективів, хорів, оркестрів, а також в комерційних оркестрових та ансамблевих проектів і телевізійних
шоу.

Також є запрошеним музикантом гурту Onuka в складі якого приймає участь у концертах, міжнародних фестивалях та
конкурсах. Учасник концертної програми конкурсу Євробачення в Києві
(2017 рік).

 
Kyiv Fantastic Orchestra