Фізер Віталій

 
 

Диригент

Фізер В. 4.jpg
 
 
 

Народився у 1990 році в місті Свалява (Закарпатська обл.).

У 2001 році вступив до Київської середньої спеціалізованої музичної школи імені М.В.Лисенка по класу фагота (педагог – професор, доктор мистецтвознавства В.Апатський).

З 2008-го по 2013 р. навчався в Національній музичній академії України імені П.І.Чайковського (кафедра дерев'яних духових інструментів - клас В.Апатського, та диригування - клас професора Л.Тихонова).

У 2013 р. вступає в асистентуру-стажировку НМАУ імені П.І.Чайковського. В цьому ж році починає працювати диригентом в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені П.К.Саксаганського.

З 2014 року – диригент Київського симфонічного оркестру “Lords of the Sound”. Учасник багатьох концертних програм оркестру, у тому числі у співпраці з відомими виконавцями Євгеном Хмарою, Дариною Ковтун, Дмитром Шуровим (PIANOBOY), Вікторією Литвинчук, Аліною Башкіною, Маргаритою Мелешко та і багатьма іншими.

З 2016 по 2017 рр. – диригент симфонічного оркестру “Академія”. Співпрацював з Національним академічним духовим оркестром України та Хоровий капелою імені П.Чубинського.

З 2017-го - в.о. диригента у Державному естрадно-симфонічному оркестрі України.

 
kfo7Kyiv Fantastic Orchestra