Переможці шоу «Битва оркестрів»

 

Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України визнаний переможцем шоу «Битва оркестрів»

Концерт відбувся 26 липня в Одеському національному театрі опери та балету. Суперником Fantastic Orchestra виступив оркестр центру військово-музичного мистецтва Військово-морських сил України, відомий виступами в жанрі оркестрового дефіле та різножанровим репертуаром. 

За правилами шоу «Битва оркестрів» на сцені одночасно знаходяться два колективи, які намагаються перевершити одне одного в майстерності , оригінальності та артистизмі.

Підсумки битви визначають глядацьким голосуванням. Глядачі після концерту кидають квитки в одну з двох урн і висловлюють в такий спосіб свою підтримку одному з колективів. Шоу «Битва оркестрів» з незмінним успіхом відбувається на концертних майданчиках багать ох країн, адже це унікальна можливість побачити на сцені одночасно майже півтори сотні музикантів і оцінити їхню гру!

Державний академічний естрадно симфонічний оркестр здобув у Битві переконливу перемогу!
594 глядачі віддали перевагу в музичній битві саме Kyiv Fantastic Orchestra. Наші суперники, оркестр Військово-морських сил, отримав 397 глядацьких голосів.


Наступний концерт «Битви оркестрів» відбудеться в Міжнародному центрі культури та мистецтва «Жовтневий палац» 4 листопада.