Гурт СКАЙ презентував кліп на пісню з “Євробачення-2017”

 
СКАЙ_фото.jpg
 

Сьогодні, 13 липня, гурт СКАЙ презентував кліп на пісню Я тебе люблю. З цією піснею гурт брав участь у національному відборі на “Євробачення”.

Сюжет кліпу поєднує сім новел про любов у різних виявах. У зйомках взяли участь українська модель з обмеженими можливостями Олександра Кутас, боєць АТО і учасник проекту “Переможці” Вадим Мазніченко, музикант церковного гурту Слово життя церкви Джордж Івезе та інші.

Режисером кліпу став Віктор Скуратівський, відомий за своєю співпрацею з гуртами ТНМК та Red Berlin. Оператор — Влад Воронін.

«Це наша друга спільна робота з хлопцями. Попередній кліп на композицію Go Go (2016) вийшов драйвовим і справжнім як і сама пісня: гонки, мотоцикли, герой і героїня, пристрасть і швидкість. Тут же зовсім інша історія, точніше їх сім, і всі, як і пісня — справжні і про любов», — прокоментував режисер.

Для зйомок кліпу СКАЙ значно розширили свій склад. Гурт запросив на знімальний майданчик музикантів Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України. Читати далі